Seminář pro školy i veřejnost

Sebepoznání - klíč k úspěchu a štěstí

Proč 90% lidí nedělá, co vystuduje a proč někteří lidé bloudí životem, nevědí jak uspět a nejsou šťastní? 

Důvodem je, že se neznají a nerozvíjí své silné stránky či talenty, které jsou pro jejich naplněný život absolutně klíčové.

Pomohu vám se sebepoznáním a naplněním vašeho skutečného potenciálu

Na 2 hodinovém semináři se dozvíte

Dozvíte se také o mém posledním projektu Nadace EU&FI

Ve spojení s Evou Urbanovou jsem založil nadaci, která pomáhá dětem i dospělým objevovat silné stránky a talenty k vybudování šťastného a úspěšného života.

Kdo jsem a co dělám

Ve svých 21 letech jsem objevil svět financí a už o tři roky později jsem se stal dolarovým milionářem. O pár let později i přes to, že jsem byl úspěšný a měl vše po čem jsem toužil, tak jsem došel k poznání, že život spojený pouze s hromaděním majetku mě příliš nenaplňuje.

Dnes podnikám ve financích, energetice a realitách. Jsem člověk, který miluje život a svět byznysu, ale stejně tak miluji i svoji rodinu a čas strávený s ní.

Rozhovor na FirstClass

Rozhovor na Business Leaders

Mým snem je více lidí motivovat k tomu, ať dělají to, co milují, protože v tom je tajemství jejich úspěchu. 

Spolupracuji s nejlepšími mentory v oblasti osobního rozvoje

Snažím se do svých přednášek zakomponovat zkušenosti a rady těch nejlepších učitelů a motivátorů. Jako je Mark Dzirasa, Marian Jelínek, Petr Urbanec a další lidé z praxe, se kterými pravidelně pořádám předášky a školení.

Máte zájem o můj seminář?

Během 2 hodin vám předám 10 let zkušeností v oblasti osobního rozvoje, které budete moci obratem aplikovat na cestě ke šťastnějšímu životu.

OSOBNÍ KONZULTACE

480 Kč / 30 minut*

PRO FIRMY
(min. 10 účastníků)

480 Kč / osoba

PRO ŠKOLY

ZDARMA

*Částku za osobní konzultaci pošlete formou daru na účet 248698/5500 na podporu činnosti naší Nadace EU&FI, která pomáhá dětem i dospělým v osobním rozvoji.

Může vás zajímat

Seminář je určený minimálně pro 10 osob, ať už se jedná o vaši společnost nebo vzdělávací instituci.

Běžně poskytuji konzultace za 3500 Kč / hodinu. Díky tomuto semináři vám předám své know how pouze za 480 Kč / osobu. Školy a vzdělávací instituce mají tento seminář zcela ZDARMA! 

Stačí mít motivaci cokoliv v životě změnit a “tah na bránu” pro uskutečnění svých cílů.

Přednáším po celé ČR, ať už ve vzdělávacích institucích nebo ve firmách, kterým záleží na kvalitě života jejich zaměstnanců.

Co o mně říkají...

Díky Michalovi byl rok 2019 ten nejzásadnější v mém životě. Nikdy jsem se nesetkal s člověkem, který by mě tolik podporoval v osobním růstu a poznání sama sebe. Michal mi ukázal spoustu zásadních učitelů a knih, díky kterým jsem se dokázal proměnit v lepšího člověka. 

Nikdy by mě nenapadlo, že spolumajitel firem, pro které dělám marketing mi otevře oči v tolika zásadních věcech. Když píšu tuhle referenci, tak si vlastně uvědomuju, že Michal je v součastnoti jeden z nejdúležitějších lidí v mém životě. Díky za všechno!

MATOUŠ KOUKOLA

S Michalem se znám už hodně dlouho, takže rozhodnutí opustit velice dobré místo a stát se součástí Finančního Institutu bylo jen otázkou času. 

Nicméně se toto rozhodnutí stalo nejlepším v mém životě, protože díky spolupráci s Michalem, nastavení si životního stylu a celkového pohledu na to, že chci svůj život prožít a ne přežít, mohu dnes žít nejen plnohodnotný život, plnit si své sny, ale také předávat toto “poselství „ i svému synovi a také plnit sny lidem (kolegům), které díky FI mám ve svém týmu.

Marcel Kolář

Kontaktujte mě

Pokud se budete chtít ohledně workshopu na cokoliv zeptat, ozvěte se mi. Rád vám odpovím.