Ohlednutí za seminářem Mariana Jelínka

Sebemotivace, aneb poznej sám sebe

Všem moc děkuji za skvělou atmosféru a energií na tomto semináři s Marianem Jelínkem. Moc si vážím Vás všech co jste se semináře účastnili, protože díky vám se tento den mohl vůbec uskutečnit. Těší mě, že jsem mohl strávit chvíle ve společnosti lidí, pro které je osobní rozvoj a touha po poznání, hlavním hnacím motorem vpřed.

Prohlédněte si fotky z akce

Ještě jednou všem velké díky!

Náš svět se neustále točí, vyvíjí, nestojí na místě a už vůbec nejde zpět. Kdo drží tempo se světovým růstem a rozvojem, ten může i skutečně žít život podle svých představ, místo aby jen přežíval. V nadcházející době se budu zabývat nejen dalšími worskhopy a semináři od těch nejlepších učitelů této doby, ale i prací na budování komunity lidí toužících po novém poznání, pravdě a osobním růstu.

Pokud chcete být u toho, tak sledujte mou osobní stránku na fb nebo můj Instagramový účet a já vás budu o všem včas informovat;-)

Založení Nadace EU&FI

Jsem přesvědčený, že ke šťastnému a úspěšnému životu vede cesta skrz sebepoznání a rozvíjení našich talentů (silných stránek), a proto zakládám Nadaci EU&FI. 

Tato nadace vzniká spojením autorky podvědomého testu osobnosti Evy Urbanové a Finančního Institutu, který bude nejen sponzorským darem pomáhat dětem základních škol k většímu sebepoznání, ale i osvětě finanční gramotnosti v ČR.

Kontaktujte mě

Potkejme se osobně, kdekoliv z našich poboček po celé ČR, Skypu nebo ve vaší oblíbené kavárně.

Zde Vložte Text Nadpisu