Mark Dzirasa

Mentalita úspěchu

10.10.2019 - nyní pouze pro obchodníky

Posuňte své hranice v obchodě i podnikání o další level. Tento workshop bude nabitý převratnými informacemi, které zvýší vaši úroveň dosavadního vědomí. Díky tomu budete již druhý den schopni dosahovat lepších výsledků v tom co děláte.

Hojnost není tolik výsledkem aktivity, ale spíše výsledkem podvědomého nastavení

Líbily se vám myšlenky v tomto videu? Pak je tento workshop právě pro vás!

Co se na workshopu dozvíte

Pro koho je workshop určen

Osnova workshopu - 10.10.2019

Atrium Palác Pardubice

kdo vás workshopem provede?

Mark ma za sebou desetitisíce lidí, kterým skutečně pomohl převratně zlepšit kvalitu života, znásobit příjmy, nalézt partnera, uzdravit se, vylepšit vzhled, najít vnitřní klid, odhalit své talenty, naučit se nové znalosti a dovednosti...

Disponuje dlouholetou praktickou zkušeností z různých organizačních kultur (5 let zaměstnanec globální korporace, 13 let aktivní práce v politice, 18 let vedl stovky prodejců a konzultantů ve vlastních networkingových sítích.

Je častým hostem televizních, rozhlasových a dalších talkshow. Je spoluautorem dvou knižních bestsellerů “Mark Dzirasa 21 dnů” a “Mark Dzirasa Cesty poznání”. 

zkušeností
20 let
posluchačů
50000 +
bestsellery
2 +

Přihlaste se a posuňte své hranice v podnikání a obchodu o další level

Pozor čtěte: Tento seminář je určen jen pro obchodníky, podnikatelé a vrcholové manažery. Nejedná se o veřejný seminář, na který by se mohl přihlásit každý. Zájemci budou z výše uvedeného důvodu schvalováni. Děkuji za pochopení 🙂

Časté dotazy

Dobrou náladu, spoustu otázek a nějaký notes či notebook na zápisky. To je vše co potřeujete.

Sám Mark doporučuje den volna, abyste vstřebali nabyté informace a dokázali je obratem aplikovat ve svém podnikání. Protože mít znalosti je skvělé, ale pokud je nevyužijete, tak vám jsou k ničemu.

Informace na tomto workshopu jsou cíleny pro obchodníky, podnikatelé a vrcholové manažery, kteří se snaží rozvíjet svůj business. Pokud máte stálé zaměstnání mimo obchodní činnost a chcete v něm nadále pokračovat, tento workshop pravděpodobně nebude pro vás ideální.

Proč pro vás pořádám tyto workshopy?

Moji největší životní vášní je osobni rozvoj. Neustále vyhledávám a jezdím po zajímavých workshopech, setkávám se s velkými učiteli a kouči tohoto světa a v případě, že mi nějaký opravdu pomůže se posunout v životě dál, tak si neumím jeho učení nechat jen sám pro sebe. Mám obrovskou potřebu se o těchto učení podělit i s ostatními tím, že organizuji přímo s daným mentorem seminář nebo workshop.
 
Tuto organizačně pořadatelskou činnost dělám absolutně bez nároku na svůj vlastní honorař.
 
Dělám to ze dvou důvodů. V prvé řadě si uvědomuji, že jestliže chceme být úspěšní a chceme něco ve svém vnějším světě změnit, tak ze všeho nejdříve musíme změnit sami sebe zevnitř. Druhým důvodem je to, abychom mohli dostávat, tak nejprve musíme umět dávat.

Proto veškerý zisk z těchto akcí bude po společném hlasování darován na charitu, kde může opravdu pomoci. 

Kontaktujte mě

Pokud se budete chtít ohledně workshopu na cokoliv zeptat, ozvěte se mi. Rád vám odpovím.