Marian Jelínek

Sebemotivace, aneb poznej sám sebe

3. 2. 2020 - Atrium palác Pardubice

Tento seminář vám pomůže objevit vaše největší talenty a silné stránky, díky kterým zjistíte, v čem můžete v životě nejlépe uspět a dělat, co vás baví. Jakmile objevíte vaši vášeň a činnost co milujete, tak už nikdy nebudete potřebovat vnější motivaci a nebudete mít pocit, že dřete nebo jen přežíváte.

Vycházíme ze základního předpokladu, že pokud chceme být schopni se sami dobře namotivovat, je třeba se nejdříve poznat. Smyslem toho je uvědomění si, že pokud chceme pracovat a motivovat druhé, musíme nejdříve být schopni namotivovat sami sebe.

Jaká témata se budou probírat?

Syndrom vyhoření

Workoholismus

Existenciální vakuum

Neschopnost holistického přístupu, aneb absence kalokagathie

Kdo je Marian Jelínek

Hokejový trenér, kouč, manažer a autor řady knih. Již více než 25 let se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem.

Individuálně spolupracuje s manažery a vrcholovými sportovci (v současnosti např. s Karolínou Plíškovou, Petrem Mrázkem, Janem Mickou a dalšími olympioniky; je také bývalým dlouholetým koučem Jaromíra Jágra).

Své mnohaleté zkušenosti využívá při přednáškách nejen asociacím a klubům napříč všemi sporty, ale také firmám z různých oborů.

Marian u Jana Krasue

Marian přednáší na TEDx

Osnova workshopu - 3. 2. 2020

Dekujeme za váš zájem. Po lístcích se jen zaprášilo 🙂

Obsazeno: 100/100

Chcete v novém roce investovat do svého osobního rozvoje?
Objevte vaše největší talenty a silné stránky na semináři Mariana Jelínka, mentálního kouče olympioniků a vrcholových manažerů a nasměrujte tak svůj osobní růst.

1 vstupenka

1490 Kč za vstup

3osob

3 vstupenky

990 Kč za vstup

2osob

2 vstupenky

1 290 Kč za vstup

A proč sebepoznání?

Dozvíte se, proč cesta k úspěšnému a šťastnému životu vede právě skrz sebepoznání.
 

Za svůj život jsem zjistil, že ti nejúspěšnější lidé nerozlišují své aktivity mezi prací a hrou nebo mezi námahou a odpočinkem, prostě jen následují svoji vizi, vášeň a rozvíjí své talenty (silné stránky) ve všem co dělají a na druhých ponechávají, aby rozhodli jestli pracují a nebo se baví.

Thomas Alva Edison za svůj život přihlásil 1093 patentů a řekl: “V životě jsem nepracoval, jenom jsem se bavil.”

Jestliže svou práci milujete, tak zjistíte, že už nikdy nemusíte pracovat. Práce pro vás bude hrou, nebude vás vyčerpávat a nebudete muset od ní utíkat na dlouhé dovolené, abyste si od ní odpočinuli… Abyste toho, ale docílili, tak se nejprve musíte poznat.

Někdo se zná více a někdo méně. Jedno je ale jisté a to, že čím více se známe, tím více jsme v životě šťastní, děláme co nás baví a i to je jedním z klíčů k naší životní spokojenosti a úspěchu. 
 
Bohužel stejně tak to platí i na druhou stranu, čím více žijeme v odpojení od našeho nitra, tím více býváme v životě nešťastní, děláme co nás nebaví a to se spokojeností nebo úspěchem nejde moc dohromady.

Mým snem je více lidí motivovat k tomu, ať dělají to, co milují, protože v tom je tajemství jejich úspěchu. Pokud máte i vy podobnou představu o životě a pomoci druhým, tak se rozhodně přihlaste na tento seminář. Čím víc nás bude, tím více obohatíme tento nádherný svět.

Atrium Palác Pardubice

Časté dotazy

Dobrou náladu, spoustu otázek a nějaký notes či notebook na zápisky. To je vše co potřebujete.

Moje osobní zkušenost s Marianem

V minulém roce jsem měl s Marianem několik hodin osobního koučinku a i přes to, že hodina s Marianem stojí cca. 6 000 Kč, tak to byly ty nejlépe investované peníze do mého osobního rozvoje co mohly být. Na vlastní kůži jsem poznal, že Marian opravdu nebyl náhodou 13 let osobní kouč Jaromíra Jágra, a že je to člověk, který má opravdu hodně moc ostatním co předat. 
 
Je jen málo učitelů v ČR, kteří by dosahovali Marianových kvalit a od kterých bych se sám tolik naučil. Za mých X hodin s Marianem jsem zaplatil desítky tisíc Kč, zatímco nyní můžete i vy mít Marianovo učení prostřednictvím tohoto semináře téměř celý den a nasávat jeho energii, zkušenosti společně s učením za pouhých 990,- Kč.

Marian Jelínek je mentor, kouč a učitel těch nejlepších z nejlepších a pokud chcete i vy patřit mezi ty nejlepší, tak si tento den nenechte ujít!

Kontaktujte mě

Pokud se budete chtít ohledně workshopu na cokoliv zeptat, ozvěte se mi. Rád vám odpovím.