Spolupráce

Přidejte se do týmu úspěšných obchodníků

Chcete patřit mezi skvělou partu lidí, mít nadstandardní ohodnocení a nebát se, že přijdete o povolání i v nepříznivých dobách, jako je tato?

Napsali o nás

Pro naše rozšiřující pobočky v Hradci Králové, Ostravě, Liberci, Praze, Brně a připravované pobočky pro otevření v Olomouci a Havlíčkově Brodě hledáme cílevědomé a komunikativní kolegy, parťáky či budoucí manažery.

Staň se členem týmu FI

Pokud se rádi rozvíjíte a zajímá vás oblast financí, tak pojďte s námi pomáhat lidem se zlepšením jejich finanční situace. Většina společností zabývající se finančním poradenstvím spíše prodává, než radí.

Bezhlavě přijímají nové poradce, ale na klienty už moc nemyslí. Z toho důvodu je trh přesycen neodbornými finančními poradci a lidmi, kteří mají nešťastně uzavřené finanční produkty. Dovolte nám dokázat, že to umíme dělat jinak – lépe.

Výhody spolupráce s FI

V tomto videu se dozvíte, jaké výhody spolupráce můžete očekávat od vlastní seberealizace ve Finančním Institutu. Zjistíte, že vaše povolání může být smysluplné a že díky němu dostanete od života více než jen nudné zaměstnání.

Co nabízíme:

Pro koho je u nás skvělá příležitost k seberealizaci?

Pokud máš zájem o práci, která má opravdu smysl, tak vyplň formulář níže

Co bude následovat?

Co získám vyplněním?

Kdo jsem

Jsem podnikatel, investor a mentor. Miluju svět businessu, ale stejně tak miluju i svoji rodinu a čas strávený s ní.

Osvojil jsem si principy harmonicky naplněného života a díky tomu, že jsem si vším na vlastní kůži od materiálních úspěchů až po šťastný život osobně prošel, tak učím této pozitivní změně spousty jiných lidí, kteří touží po tom samém.
Pokud chcete mít práci jako poslání, kterým budete obohacovat nejen sebe, ale i lidi kolem vás, tak vám rád pomohu.
Můj příběh
Poznejte mě

Kontaktujte mě

Pokud se budete chtít ohledně workshopu na cokoliv zeptat, ozvěte se mi. Rád vám odpovím.