Pomůžu Vám objevit a využít svůj vlastní potenciál na maximum.

Už ve 24 letech se stal dolarovým milionářem. Ve 32 letech i přesto, že byl úspěšný a měl vše po čem toužil začal ztrácet životní energií a došel k poznání, že život spojený pouze s hromadění majetku ho nenaplňuje. Začal objevovat sebe sama a prošel silnou vnitřní proměnou, která přinesla jeho životu vyšší smysl. Osvojil si principy harmonického života a učí této změně spousty jiných lidí, kteří by rádi žili plnohodnotný a bohatý život.

Michal Rückel, MBA

podnikatel, investor a mentor

Jsem člověk, který miluje život, svět byznysu a podnikání. Stejně tak i miluji svoji rodinu a čas strávený s ní. Klíčem k úspěšnému a šťastnému životu je mít harmonií mezi těmito dvěma světy a v tom vám mohu pomoci.

Cítíte, že chcete od života něco víc?

Pokud chcete ve svém životě udělat jakoukoliv změnu, tak to obnáší jistou dávku sebedisciplíny, chuti překonávat sebe sama a schopnosti jednat.

Aby jste se posunuli k vašemu lepšímu já, tak musíte vyhledávat ve svém životě neustále větší výzvy a snažit se vystupovat ze své komfortní zóny do zóny učení.

Tento výstup může v prvopočátku trochu bolet, ale s osvojováním nových návyků je to podobné jako s novými botami – ze začátku mohou být nepohodlné, ale po nějaké době padnou jako ulité. 

Kvalita vašeho života bude závislá do značné míry na povaze vašich návyků.

Naučím Vás, jak se stát mistrem svého života, aby jste byli úspěšní, finančně nezávislí a přitom jste se nestali otroky této spotřební doby podporující konzumní společnost.

A proč to dělám?

Protože chci předávat vše co jsem se doposud naučil těm, kdo chtějí žít uvědomělejší a šťastnější život.

Chcete změnu?

Dám Vám 20 minut svého času 🙂

Nejsem teoretik, jsem člověk, který se učí od těch nejlepších učitelů, koučů a podnikatelů tohoto světa. Nabité vědomosti přenáším do praxe svého vlastního života a díky tomu vím na sobě samém jak fungují. Proto se nebojím nabídnout první setkání zdarma, aby jste si sami ověřili jestli vám jsem schopný pomoci.

S čím Vám můžu pomoci:

Změna životní

Jsem spokojen/á se svým finančním ohodnocením a chci

Změnu pro najití sebe sama a více životní energie

Rozebereme veškeré oblasti fungování vašeho života a zjistíme jaké návyky si potřebujete osvojit, aby jste měli více energie pro realizaci vašich snů.

3.500 Kč/hod

Změna životní i finanční

Nejsem spokojen/á se svým finančním ohodnocením a chci

Změnu pro více životní energie a finančního ohodnocení

Ke spokojenému životu patří i dostatek financí. Naučím Vás vydělávat 130.000 Kč měsíčně v rámci mé společnosti a současně Vám pomůžu i se životní změnou.

ZDARMA

První krok je 50% úspěchu

Vyplňte údaje v dotazníku a já vám pošlu ebook 30 klíčů k úspěšnému a bohatému životu, které jsem na základě svých poznatků sepsal. Moje asistentka se s vámi následně spojí a domluví buď 20 minut Skype nebo osobní setkání v mé kanceláři v Praze v Burzovním Paláci.

Učím se od těch nejlepších

Robert Zagożdżon